6 argumentů STOLL

Nakupujte pouze to nejlepší

 

#1, RTL: Return-to-Level

Ještě nastavujete, nebo už pracujete?

Optimální poloha nářadí stisknutím tlačítka – díky funkci Return-to-Level. Regulace polohy nářadí RTL značky STOLL je originál. Žádná jiná regulace polohy nářadí není chytřejší a jednodušší pro uživatele. Protože pouze u značky STOLL je regulace polohy nářadí integrována přímo do ramena a je tak nezávislá na traktoru a řízení. Jedno stlačení tlačítka, které vám ulehčí práci. Přemýšlíme jako vy.

 • Stačí jedno stisknutí tlačítka a docílíte té správné, libovolně nastavitelné, polohy nářadí. To vám ušetří čas i nervy.
 • RTL má jednoduchou obsluhu a funguje mechanicky: ruční kolečko musíte povolit, nastavit a zajistit.
 • Vyšší nakládací výkon díky této automatické poloze nářadí.
 • Elektronicky ovladatelná funkce rychlovyklápění je u Return-to-Level dodávána sériově.

 

 

#2, Špičková kvalita – jemnozrnná ocel

Jdeme do maxima.

Ocel umí každý,ale ne každá ocel má potřebnou kvalitu. Vzhledem k našim nárokům na kvalitu jsou čelní nakladače ProfiLine FZ značky STOLL vyráběny z optimální jemnozrnné oceli. Tato kvalitativní charakteristika má svá tři nej:

 • Jemnozrnná ocel zaručuje vysokou stabilitu. Vyšší než běžná ocel.
 • Hmotnost čelního nakladače je navíc k vyšší stabilitě podstatně nižší než u srovnatelných nakladačů v tomto tržním segmentu.
 • Díky úspoře hmotnosti se minimalizuje zatížení přední nápravy traktoru.

 

 

#3, Nejlepší nabírací úhel

Pro profesinály přenášíme hory.

Nářadí lze naplnit až po okraj – díky nejlepšímu nabíracímu úhlu a funkci přídavného nabírání.

 • Vše zůstane uvnitř: nedochází k žádným ztrátám vysypáním.
 • Maximální nabírací úhel: až 69°.
 • Exkluzívně a sériově pouze u značky STOLL: funkce přídavného nabírání u řady ProfiLine FZ. Aby se opravdu nic neztratilo – snadná obsluha, vysoký užitek.
 • Nářadí je při nakládání vždy plné – a vše zůstane tam, kde to má být. Výsledek: znatelně vyšší výkon při nakládání.

 

 

#4, Jedinečný závěsný systém

Originál

Před více než 30 lety vynalezla společnost STOLL jedinečný závěsný systém pro čelní nakladače a od té doby ho nadále neustále vyvíjí. Na celém světě více něž 200 000 krát osvědčený systém dnes patří k základnímu vybavení čelních nakladačů. Při každodenním nasazení se bez něj již neobejdete. Pomáhá vám při každém, dodatečném vybavení aktuálních čelních nakladačů STOLL. Neboť pro vás tvoříme inovativně na základě tradice a zkušeností.

 

 

#5, Úspora času i peněz

Ulehčení komfortní zóny.

Díky mimořádně vysoké kvalitě zpracování u všech čelních nakladačů STOLL při montáži vše nadprůměrně přesně padne. Šetří to čas, peníze i nervy.

 

 

#6, Maximální nároky na kvalitu

Made in Germany!

„Made in Germany“ představuje po celém světě synonymum špičkové kvality. Také společnost STOLL se v uplynulých desetiletích zaměřila na to, aby se tento pojem stal značkou. Neustálé kontroly kvality a další vývoj produktů i vysoce efektivní tzv. štíhlá výroba zajišťují u společnosti STOLL to, že „Made in Germany“ je a nadále zůstává skutečným potvrzením kvality.

 

 

 

 

 

 

6 argumentů STOLL