BISO PASQUALI MARS L80 | K105

75 NEBO 98 KONÍ, 4 STEJNĚ VELKÁ KOLA, JEDNOSMĚRNÉ NEBO OTOČNÉ ŘÍZENÍ, KLOUBOVÉ PROVEDENÍ NEBO ŘÍDITELNÁ PŘEDNÍ NÁPRAVA

Traktory PASQUALI MARS L80 a K105 jsou vyvinuty speciálně pro extrémní nároky na celkové rozměry a obratnost. Typickým využitím je pěstování zeleniny, vinice, sady, skleníky, zahradní školky nebo také celoroční údržba areálů a obcí. Traktory je možné vybavit kabinou nebo čelním nakladačem.

MARS RS – řiditelná přední náprava
Nízké těžiště, pohon všech kol a pevný rám s přední řídící nápravou zajišťují vysokou stabilitu, která umožňuje práci jak na rovném povrchu, tak v členitém terénu.

MARS AR – kloubové provedení
Díky isodiametrickým kolům (všechny 4 kola stejně velká) a zatáčení pomocí hydraulicky ovládaného kloubu dosahuje toto provedení vysoké průchodnosti a obratnosti v terénu. Zároveň také výrazně zmenšuje poloměr otáčení.

Otočné řízení
Na přání je možné dodat otočné řízení pro maximální universálnost. Toto provedení umožňuje práci jak s nářadím do zadních ramen, tak s nářadím, které se standardně dává pouze na předek traktoru. Přitom není třeba investovat do předních ramen a přední vývodové hřídele.

Moderní výkonné motory Common Rail
Nové moderní motory, které splňují nejpřísnější normy EU, se pyšní nízkou spotřebou paliva, příznivosti k životnímu prostředí a nižší hlučnosti.

Inovativní technická řešení, elegantní design a kompaktní rozměry modelu MARS L80 a K105 tvoří řešení pro moderní aplikace v mnoha oborech.

BISO PASQUALI MARS L80 | K105

 

Šipka BISOMotor:

Model Motor Výkon (kW/k) Jmenovité otáčky (ot/min) Počet válců Objem (cm3) Přeplňovaný Max. kroutící moment (Nm / ot/min)
L80 Kohler KDI 2504 TCR 55,4 / 75,3 2300 4 2482 Turbo, Intercooler 300 / 1500
K105 Kubota V3800-CR-T-EU3 72,1 / 98 2400 4 3769 Turbo 330 / 1500

 

 

Šipka BISOModerní motory na vysoké úrovni:

MARS L80 disponuje motorem Kohler o objemu 2,4 l, který dává výkon 75 koní. Turbem přeplňovaný motor je vybavený systémem EGR a DOC katalyzátorem pro omezení škodlivých emisí a zlepšení efektivity celého motoru.

MARS K105 se dodává s motorem Kubota o objemu 3,8 l, který dává výkon 98 koní. Turbem přeplňovaný motor je vybavený systémem recirkulace spalin , DOC katalyzátorem a DPF filtrem pro výrazné omezení škodlivých emisí.

V obou případech se jedná o moderní motory s el. vstřikováním Common Rail pro zajištění maximální přesnosti vstřikování a lepší spalování. Díky této technologii dosahují motory vyššího výkonu a nižší spotřeby paliva.

 

 

 

 

Šipka BISOElektronické ovládání:

Elektronicky ovládané motory udržují stálé otáčky, stálou pracovní rychlost, rychlost PTO a stálý výkon hydraulického čerpadla a přitom šetří palivo. To vše díky intuitivnímu elektronickému ovládání.

Elektronická regulace rychlosti motoru, vyvinuta přímo v PASQUALI, je rychlým a precizním řešením ovládaným pomocí panelu na pravé straně od volantu.

 

 

 

Šipka BISOPřevodovka:

Převodovka u modelů MARS L80 a K105 se pyšní unikátním OS-FRAME šasi. Speciální konstrukce s nízkým uložením motoru nabízí velmi nízké těžiště při zachování světlé výšky.

Kloub je uprostřed stroje a umožňuje vyosení přední nápravy až o 15° oproti zadní nápravě. Díky tomuto řešení dosahujeme vysoké stability v kopcích a obstojné průchodnosti terénem.

Převodovka nabízí 32 synchronizovaných převodových stupňů (16 vpřed + 16 vzad) se synchronizovaným reverzem. Nabízí vždy správný převodový poměr pro danou situaci.

Unikátní „Long Life“ více lamelová spojka v olejové lázni vyniká odolnou konstrukcí, dlouhou životností a bezúdržbovostí.
Modely MARS jsou vybavený planetovými převody náprav pro minimalizaci rozvoru náprav a zvýšení obratnosti traktoru.
Permanentní pohon všech 4 kol napomáhá při tažení těžkých břemen.

 

Šipka BISOPTO a hydraulický systém:

Zadní PTO je nezávislé na převodovce. Disponuje elektro-hydraulickým zapínáním. V základu jsou otáčky 540/540E ot/min nebo za příplatek 540/1000 ot/min.

Robustní zadních hydraulická ramena (za příplatek s regulací) disponují víceúčelovými koncovkami pro rychlé zapřažení stroje.
Za příplatek je možné také domontovat přední hydraulická ramena.

Hydraulický systém se skládá z dvou nezávislých hydraulických čerpadel. Jedno o výkonu 30 l/min pro zadní závěs a hydraulické okruhy a druhé 33 l/min pro řízení. Je možné namontovat také velké čerpadlo pro hydraulické okruhy o výkonu 49 l/min.

 

Šipka BISOAktivní a pasivní bezpečnost:

Práce je vždy bezpečná i v kopcích díky speciální geometrii stroje. Základem je nízké těžiště a velmi dobré rozložení váhy stroje na nápravy.

Vícediskové brzdy v oleji zajišťují vždy požadované zpomalení.
Přední a zadní diferenciál, elektro-hydraulicky ovládaný, udržuje maximální trakci.

Samozřejmostí je ochranný rám pro případ překlopení traktoru a bezpečnostní pásy pro ochranu řidiče.

 

Šipka BISOPracoviště řidiče:

Všechny pracovní prvky jsou umístěné tak, aby bylo ovládání intuitivní a snadné. Zároveň se také zachovává rozhled jak před traktor, tak na zadní nářadí.

Hydrostatické řízení zajišťuje maximální obratnost a malý poloměr otáčení.

Při provedení s otočným řízením trvá otočení celého pracoviště o 180° pouze pár sekund. Otáčí se celá sedačka řidiče, volant a konzole pro ovládání traktoru. Zajišťuje se tedy maximální univerzálnost a pohodlná práce i při otočeném řízení.

 

Šipka BISOVše pod kontrolou:

Nová palubní deska, inspirovaná automobilovým průmyslem, přináší přehledné informace v digitálním provedení.
Kromě standardní kontrolek je palubní deska vybavena také barevným multifunkčním displejem který Vás upozorní na každý důležitý parametr.
Rychlé a intuitivní čtení informací je podpořeno kombinací analogových a digitálních prvků.

 

 

 

Šipka BISOBISO PASQUALI MARS AR – kloubové provedení:

Model Motor Provedení Cena
MARS L80 AR 4-válcový turbo motor s intercoolerem Kohler KDI 2405 TCR. Přímé vstřikování, 55,4 KW / 75,3 koní, vodou chlazený Jednostranné řízení

*

MARS L80 AR REV 4-válcový turbo motor s intercoolerem Kohler KDI 2405 TCR. Přímé vstřikování, 55,4 KW / 75,3 koní, vodou chlazený Otočné řízení

*

MARS K105 AR 4-válcový turbo motor Kubota V3800 CR-T-EU3. Přímé vstřikování, 72,1 KW / 98 koní, vodou chlazený Jednostranné řízení

*

MARS K105 AR REV 4-válcový turbo motor Kubota V3800 CR-T-EU3. Přímé vstřikování, 72,1 KW / 98 koní, vodou chlazený Otočné řízení

*

* Pro cenovou nabídku kontaktujte svého obchodního partnera.

 

Šipka BISOBISO PASQUALI MARS RS – řiditelná přední náprava:

Model Motor Provedení Cena
MARS L80 RS 4-válcový turbo motor s intercoolerem Kohler KDI 2405 TCR. Přímé vstřikování, 55,4 KW / 75,3 koní, vodou chlazený Jednostranné řízení

*

MARS L80 RS REV 4-válcový turbo motor s intercoolerem Kohler KDI 2405 TCR. Přímé vstřikování, 55,4 KW / 75,3 koní, vodou chlazený Otočné řízení, dvojité pedály

*

MARS K105 RS 4-válcový turbo motor Kubota V3800 CR-T-EU3. Přímé vstřikování, 72,1 KW / 98 koní, vodou chlazený Jednostranné řízení

*

MARS K105 RS REV 4-válcový turbo motor Kubota V3800 CR-T-EU3. Přímé vstřikování, 72,1 KW / 98 koní, vodou chlazený Otočné řízení, dvojité pedály

*

* Pro cenovou nabídku kontaktujte svého obchodního partnera.

 

Šipka BISOPopis:

Základní výbava
Verze AR Centrální kloub a OS-FRAME
Verze RS Pevné provedení, řiditelná přední náprava a OS-FRAME
Synchronizovaná převodovka: 32 stupňů (16 vpřed a 16 vzad) se synchronizovaným reverzem
Nezávislá dvourychlostní vývodová hřídel 540/540E ot/min, elek.-hydraulicky ovládané, více lamelová spojka v oleji a synchronizace PTO
Setrvačník s torzním tlumičem
Více lamelová spojka převodovky v oleji
Pohon všech 4 kol
Přední a zadní uzávěrka diferenciálu, elektro-hydraulicky ovládaná
Více lamelové brzdy v oleji, parkovací brzda
Verze AR Dvoubodové silové řízení na centrálním kloubu
Verze RS Dvoubodové silové řízení na přední nápravě
Volant s nastavením výšky
Dvouokruhový hydraulický systém s nezávislým hydraulickým čerpadlem a chladičem oleje
L80: zadní závěs a hyd. okruhy 27,7 l/min, řízení 33,1 l/min
K105: zadní závěs a hyd. okruhy 29,5 l/min, řízení 33,5 l/min
Zadní hydraulická ramena kategorie 1 a 2, zvedací kapacita 2300 kg
1 jednočinný hydraulický okruh and 2 dvojčinné hydraulické okruhy s regulací průtoku
Ochranný kryt pod motorem
Přední a zadní tažné oko
12V elektrický systém s bezpečnostním spínačem, osvětlení, směrovky a zadní pracovní světlo
Přídavné světlo
Multifunkční palubní deska, barevný a digitální display s počítadlem motohodin, ukazatelem baterie, spotřebou, pojezdovou rychlostí a rychlostí PTO. Kontrolky a zvukový alarm.
Sedačka s pružinovým odpružením a bezpečností pásy
Integrovaný před-filtr v kombinaci s vysoko-výkonným vzduchovým filtrem a čelním sáním
Ochranný rám, EC schválený
Kola 250/80-18, stavitelné disky
EC schválení pro 40 km/h
Plní regulace dle EU 167/2013
Záruka 2 roky
Příplatková výbava
Až 5 hydraulických okruhů
Hydraulický třetí bod a stavitelné pravé táhlo
Rychloupínací koncovky závěsu
Přední hydraulická ramena
Hydraulické čerpadlo o výkonu 49 l/min
Přední nárazník
Závaží do kol 50 kg

 

Společnost BISO SCHRATTENECKER se zabývá prodejem a servisem zemědělské techniky od roku 2008 na území ČR, na území SK od roku 2005. Pro tato územní zastupujeme značky Maschio Gaspardo a Kverneland. Vinařskou techniku máme k dispozici od značek CIMA, Freilauber a Agrofer.

Pro cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat!

Centrála: Václav Štursa ml., +420 606 183 360, info@biso.eu

 

Šipka BISOFotogalerie:

 

Šipka BISOFotogalerie – domontáž kabiny:

 

 

Šipka BISOProspekt na stáhnutí:

ikona-pdfBISO PASQUALI MARS L80 | K105 ENG
ikona-pdfModelová řada traktorů BISO PASQUALI ENG